KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 14942086
nr 1494 2086
Frans Lindström
(1874-1954), Sverige
Akvareller, 4 st, Frans Lindström (1874-1954). Signerade, Stockholmsmotiv, yttermått inklusive ram: 27x33, akvarell
Frans Lindström, född 1874 i Stockholm , död 1954, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 20:04:41
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
Frans Lindström
Läs mer om Frans Lindström